Nosspeed'e Hoşgeldiniz

Sizin için çalısıyoruz !

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimiz ışığında; kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmetler sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamak ve güven duyulan bir şirket olmak.


Vizyonumuz

Teknoloji Kullanımı Çalışanları ve bayileri ile birlikte; daima müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet veren ve çağın gerektirdiği değişimlere açık, kendini yenileyebilen kalıcı bir marka olmak.


Değerlerimiz

Kurumsallığın Getirilerini Uygulama Müşteri memnuniyetini artıran, tutarlılığımızı sağlayan ve kârlı büyüme stratejimizin gerçekleşmesini mümkün kılan; kurumsal hizmet, tarafsızlık, müşteriye saygı ve etik duruştur. Biz sahip olduğumuz değerlerden güç alarak ilerleyeceğimizi ve başarılı olacağımızı biliyoruz. Nosspeed’de, “pozisyona göre insan bulmak” değil, “insana göre pozisyon yaratmak” felsefesi ile örtüşen bir işe alım süreci yürütüyor ve en değerli varlığımız olan çalışanlarımız ile uzun vadeli, sürekli gelişime odaklı ve karşılıklı değer sağlayan ilişkiler yaratmayı amaçlıyoruz. İş ortaklarımızın olduğu kadar, ekibimizin de beklentilerini çok iyi kavrıyor, onları amaçlarına ulaştıracak yolda, beklentilerinin ötesinde fayda sağlamayı, devamlı profesyonel gelişimi teşvik eden bir ortam ve fırsatlar yaratmayı, işimizin doğal bir parçası olarak görüyoruz. En iyi sonuçları sunmak için büyük motivasyona sahip, alanındaki en yetenekli bireyler ile çalışıyor ve gelecek vaat eden, “Nosspeed Olmak” kültürüne uyum sağlayabilecek yetenekleri her zaman arıyoruz. Detaylı bilgi almak ve genel başvuru için [email protected] adresinden bize ulaşın.

Aklınıza bir seymi takıldı?

Ürünler hakkında veya sormak istedikleriniz için bizi arayabilirsiniz.

Firma istatistikleri

Nosspeed Güçlü Alt Yapısı ile 7/24 kesintisiz hizmet vermeye başlamıştır

Site barınıyor

1000+

Mutlu Müşteri

250

Destek talebi cevaplandı

751

Mail cevaplandı

418

Aklınıza birşey mi takıldı ?